לימוד שיטת "בלילה ישנים" בקורס ייעוץ שינה

בבית הספר של דורית קרייזר, מועבר בין היתר קורס ייעוץ שינה בו ניתן ללמוד את השיטה “בלילה – ישנים” שפיתחה דורית קרייזר בעקבות מעקב אחר אלפי תינוקות בהיותה אחות אחראית על מחלקת תינוקות.

למי מיועד הקורס?

 • אנשים בעלי רקע מקצועי המשיק לעבודה טיפולית, אשר רוצים להעשיר את ארגז הכלים שלהם, בתחום שנת תינוקות וילדים. מתאים למדריכי הורים, מאמנים אישיים, פסיכולוגים, רופאים, עובדות סוציאליות, מטפלות באומנות, העוסקים בטיפול זוגי ומשפחתי, אחיות מוסמכות ומיילדות.
 • הסבה מקצועית – לאלו המעוניינים לעשות שינוי בקריירה ורוצים לשלב עבודה וגידול ילדים, בשעות נוחות, בתנאים נוחים ועם הכנסה גבוהה מהממוצע במשק.

מה מיוחד בבית הספר שלנו?

 1. מפתחת שיטת “בלילה…ישנים” היא בעלת הכשרה רחבה בתחומים הטיפוליים:

– אחות מוסמכת (בעבר אחות אחראית מחלקת תינוקות ואימהות)

– מיילדת כ-25 שנים

– פסיכותרפיסטית (טיפול דינמי ואדלריאני)

– מאמנת אישית

– מדריכת הורים

– מגשרת בתחום המשפחה (עם פרקטיקום של משרד המשפטים בירושלים)

– מרצה בתחום נשים, בריאות ומשפחה באוניברסיטת תל אביב מזה 16 שנים

– דוקטורנטית לסיעוד בתחום שנת תינוקות

– בעלת בית הספר הראשון לאימון לשנת תינוקות וילדים בשיטה התנהגותית וייחודית

– מומחית לטיפול בנשים שעברו חווית לידה טראומטית

 1. בכל מחזור מתקבלים מספר קטן של סטודנטים על מנת שתהיה אפשרות ללוות וללמד כל אחד באופן אישי וגם כדי לא “להציף” את הארץ במאמנות שינה רבות בשיטה כדי לא לפגוע בפרנסה ובתחרות גדולה.
 2. הסטודנטים לומדים נושאים שונים ומגוונים כמו שינה, אימון, תקשורת, טיפול בלקוחות, שיווק, הנקה ותזונת ילדים בהקשר של שינה, טיפול בנשים שעברו חווית לידה טראומטית והקשר לשנת תינוקות וילדים , ועוד…
 3. המאמנות המסיימות את הלימודים משובצות לעבודה לפי הימים והשעות הנוחים להן
 4. ניתן לקבל מימון מלא ללימודים דרך חברת מימון לתנאי תשלום נוחים
 5. לסטודנטים הבקיאים בשפות זרות ישנה אפשרות להשתלב בעבודה בקליניקה
 6. סטודנטים מצטיינים יוכלו להשתלב כעוזרי מחקר בעבודת הדוקטורט של דורית
 7. ישנם קורסים למחזורי בוקר וגם מחזורי ערב לנוחיותכם
 8. בית הספר היחיד מסוגו המלמד תינוקות לשנת לילה רציפה מגיל 3 חודשים (לתינוקות שנולדו במועד, במשקל 3000 גרם ומוגדרים כתינוקות בריאים)

תהליך ההכשרה:

משך הלימודים הוא שנה לפי החלוקה הבאה:

4 חודשים פעם בשבוע 4 שעות אקדמיות- בתום ארבעת החודשים מקבלים תעודה ומתחילים לעבוד

8 חודשים פעם בחודש, עדכוני ידע והצגת מקרים

במהלך הלימודים הסטודנטים מתנסים אחת לשבוע בייעוצי שינה בצפייה ובהתנסות לסרוגין

בין המרצים: מומחה למוח ושינה, פסיכולוגית קלינית, יועצת הנקה, אנשי שיווק ומאמנת אישית.

תנאי קבלה

 • ראיון אישי
 • קורות חיים מתאימים

להרשמה ולפרטים נוספים צרו קשר במייל: dorit@sleep-allnight.com

או בטלפון  073-7024356

הלימודים יתקיימו בבית הספר למאמנות שינה, רחוב הוורדים 11, גני יהודה.

 

בוגרי הקורס כותבים:

 • ” כשבאתי ללמוד בבית הספר לאימון שינה לא ממש ידעתי לאיזה עולם עשיר אני נחשפת. דורית היא אישה שלעולם אי אפשר להפסיק ללמוד ממנה. שינתה את חיי מהקצה אל הקצה”.
 • ” אין לי ספק שלמדתי את המקצוע הכי יפה בחיים. מרגישה שליחות ללמד תינוקות לישון בשיטה מדהימה, שעובדת כל כך מהר וגורמת למשפחות לקבל את החיים שלהם בחזרה. לימודים מרתקים, מגוונים. למדתי הרבה יותר מייעוץ שינה. למדתי על החיים, על משפחתי, על טיפול באנשים שונים. עצם זה, דורית שאת גם פסיכותרפיסטית ומדריכת הורים הוסיף גוון מקצועי ביותר ללימודים. עשית לי חשק להיות דורית”.
 • “הכול היה נפלא. תנאי הלימוד, נועם ההליכות של המרצים. מציינת את דורית שניהלה את הלימודים בצורה כל כך דידקטית. שאר המרצים היו מרתקים גם. אהבתי מאוד שנכנסת לעובי הקורה בכל תחום. בוראה שיטתית. היה מורגש שיש לך הרבה ניסיון בהוראה ושאת סופר מקצועית בכל תחום השינה וההורות. אמליץ לכל מי שאני חפצה ביקרו. תודה דורית אין לי מילים!!!”
 • “אמרת לנו שמי שרוצה שיכתוב “בקצרה” חוות דעת על הלימודים, אבל בכנות? אני לא יודעת מהיכן להתחיל. האישיות שלך תלווה אותי כל חיי וחיי משפחתי. את אדם רחב לב, נותנת כבוד “למתחרים”, מודל שכולנו צריכים ללמוד ממנו. הסבלנות שלך למטופלים, לסטודנטים, הכבוד והפרגון לכל אחת ואחת. ממש מרחיב את הלב. את סופר מקצועית. לא פגשתי מעודי בחורה עם משאב מקצועי כל כך רחב. אני מודה לך על המקצוע שרכשתי ועל אופן ההוראה שלך. תודה רבה!!!”
 • “הלימודים היו מרתקים. דורית היא אחת הנשים הכי אינטלגנטים שהכרתי. אשת אשכולות. מעיין בלתי נדלה למידע בתחום הטפולי. היה מרגש לראות כמה את אוהבת