ילדים לא מגיעים עם הוראות הפעלה. זו אמירה ישנה מאוד, היא גם מצחיקה לפעמים – אבל לעיתים, היא מתארת מצב שבו ההורים חווים חוסר ביטחון בדרך שלהם מול הילדים.

לגדל ילדים זה לא תמיד פשוט. אנחנו מוצאים את עצמינו מתלבטים, מנסים ככה ואז אחרת, בודקים את ההשפעה של גישות חינוך ושיטות תקשורת שונות – ולעיתים, אנחנו פשוט מרגישים שכלום לא עובד; שאין לנו את הכלים ליצור שינוי אצל הילדים. שאנחנו לא מגיעים אליהם. זה טבעי, וזה קורה לכל הורה בשלב כזה או אחר בדרך שלו מול ילדיו.

אבל אתם לא חייבים לעבור את זה לבד – אנחנו פה לעזור לכם. לפעמים, איש מקצוע שהוא קשוב לכם, מנוסה ואמפאתי, יכול לעזור לכם למצוא את הפתרון, למצוא דרך אחרת, להצביע על משהו שלא עובד נכון – ולעזור לכם לעלות שוב על דרך המלך, ביחסים שלכם עם תינוקות וילדים – ממש בכל גיל.

אז אם אתם מרגישים שאתם תקועים, מתקשים, שאתם לא מצליחים ליצור שינוי, שההרגלים של הילדים לא מתאימים לכם או לא תורמים לכם, אם אתם מרגישים שקשה לכם ליצור שינוי לבד או שאין לכם מספיק כלים על מנת לעזור להם לגדול למבוגרים מאושרים – פנו אלינו. נשמח לעזור, ללוות, לחשוב ביחד, ולפרוס בפניכם סט של כלים מקצועיים, שתוכלו לקחת הביתה, כדי ליצור את השינוי שאתם מחכים לו.

נוכל לעזור לכם – תמיד ובכל עניין מול הילדים

הדרכת הורים היא יצירה של קשר, ביני וביניכם, והבנה עמוקה של המצב הייחודי בו אתם נמצאים, הבעיות שאתם רואים בקשר עם הילדים או בגידול הילדים, וחשיבה משותפת על פתרון שיתאים בדיוק עבורכם. הקשיים בחינוך הילדים מתחילים לעיתים כבר בשלב הינקות, עם יצירת הרגלים נוחים של הירדמות בהשכבות הלילה, למשל. הם ממשיכים לאורך כל ההורות, בכל צומת שבה אנחנו מתבקשים לקבל החלטות. צמתים כאלה בחיים המשפחתיים למשל, הם: התנהגות לא מתאימה (לכם) של הילדים, מריבות שלהם ביניהם או התנהגות חצופה או לא מתאימה כלפיכם; קושי להתמודד עם מסגרות חינוכיות או קשיים חברתיים אצל ילדים; קשיים בוויסות חושי או קשיי קשב וריכוז אליהם ניתן להתייחס גם (אבל לא רק, בדרך כלל) בהיבטים התנהגותיים דרך הדרכת הורים; שיפור האווירה והקשר בין בני המשפחה ויצירת זמני איכות משפחתיים; חינוך לערכים; ועוד.

אתם הורים נפלאים, ולפעמים כולנו צריכים יד תומכת

הילדים שלנו הם בדרך כלל "פרויקט החיים" שלנו. אנחנו משקיעים בהם את כל מאודנו, אוהבים אותם עד כלות, והכי חשוב לנו שיגדלו להיות מבוגרים מצליחים ומאושרים. אך טבעי הוא שלא תמיד יש לנו את כל התשובות, בכל פעם בה אנחנו נתקלים בקושי בהתמודדות איתם, כשחשוב לנו לא רק למצוא איזון בבית, אלא גם לפעול בדרך שבה הם ירוויחו, יתחנכו למופת וישתפרו כבני אדם. ברגעים כאלה, הדבר האחראי (והנעים) הוא לפנות לקבלת עזרה.

ביחד, עם המומחיות שלכם במצב המשפחתי ובאופי הילדים, והמומחיות שלי בשיטות חינוך והניסיון רב השנים בהדרכת הורים – נמצא את שביל הזהב, שיביא שקט אהבה ושמחה אל מעונכם ויעזור לכם לדעת, שאתם עושים בדיוק את הדבר הנכון עבור עצמכם, ועבור הילדים שלכם.

לקוחות ממליצים
אין עלייך את אלופה !!!!
הגעתי אלייך תשושה עם תינוק שכל היום מיילל מעייפות ומתוסכל. היום אני מניחה אותו במיטה, הוא מפטפט ונרדם לבד! תודה על המקצועיות והליווי המסור. לא מבינה איך אמהות מוותרות על תהליך מבורך שכזה ומשלימות עם מצב של עייפות ולילות לבנים.
הלילה שניהם כבר ישנו רצוף!!! יואב ישן עד שבע בבוקר:) ואילו רועי עד חמש וחצי אך לא בכה, שיחק עד שש ואז הוצאנו אותו. רצינו להתייעץ לגבי נסיעה להורים שלנו חשבנו שיהיה נכון להכין להם חדר שם במקום שישנו שם בעגלה. תודה ונמשיך לעדכן.
בס"ד
אני מודה לך ששינית לנו את החיים! עלמה ישנה לילה שלם ונרדמת לבד וכמו שאמרת אפילו מחכה לזה.
הרגישו נח להתיעץ איתי בכל נושא