תינוק חדש הוא אושר גדול למשפחה – וברגע שהוא מגיע הביתה, הוא, ואנחנו ביחד איתו, מתחילים בתהליך איטי והדרגתי של "התרגלות", אל החיים, אל העולם – וגם אל הבית שלנו. חלק משמעותי מתהליך ההתרגלות הזה, מתבטא בשעת ההשכבה – ביכולתו להירדם במיטה שלו.

אני שומעת הורים רבים ששוקלים ייעוץ שינה לתינוקות, המתארים שיגרת הרדמה מתישה. התינוק לא נרדם, הוא בוכה, מתעורר, הוא לא יודע להירדם בעצמו – גם אם מתעורר באמצע הלילה. זה ממשיך לאורך שנים, כאשר התינוק הופך לילד אבל עדיין לא מצליח להירדם בכוחות עצמו. בכל לילה, אנחנו מוצאים את עצמינו נאבקים בתינוק ובעייפות של עצמנו, מנסים לחייך אבל משתוקקים לקצת שקט. רבים מאיתנו, לא יודעים איך לשפר את המצב.

אם אתם רוצים לטפל נכון ובאופן מקצועי בילדכם בתחומים שאתם מתלבטים בהם או מוצאים קושי לעשות זאת לבד אני כאן בשבילכם. נוכל לעשות זאת במפגש בודד או במספר מפגשים שאתם תקבעו את תכיפותם.

ייעוץ שינה הינו תהליך שבו ההורים לומדים ללמד את התינוק או הילד שלהם את מיומנות ההירדמות העצמית, שהינה מיומנות ככל המיומנויות שעל התינוק והילד ללמוד לעשות בכוחות עצמו. מכיוון, שהשינה מורכבת ממחזורי שינה, על התינוק או הילד ללמוד לעבור ממחזור שינה אחד לשני, ללא תלות בגורם חיצוני כמו: מוצץ, ציצי, בקבוק , נדנוד או כל דבר שזה לא הוא עצמו.

ישנן אסכולות ושיטות רבות ללימוד תינוקות וילדים לישון, ועל ההורים לבדוק לפני התחלת התהליך את הדברים הבאים:

  1. ההכשרה של יועץ / מאמן השינה שאליו הם פונים.
  2. האם יינתן לווי הורי לתהליך.
  3. תוך כמה זמן עשויות להיות התוצאות.
  4. האם יש בשיטה פתרון לשינה במצבים כמו בקיעת  שיניים, זמן מחלות, מעבר דירה, תינוק / ילד שחולק בתים נפרדים, שבירת שגרה בעקבות חופשה או שהתינוק / הילד חולקים חדר עם אחים נוספים במשפחה.

תהליך ייעוץ ואימון השינה בשיטה : " בלילה- ישנים" כולל:

  1. פגישה שבה אשאל שאלות אודות התינוק או הילד המיוחד שלכם.
  2. אסביר לכם אודות התיאוריה והשיטה.
  3. אכין תכנית למידה המתאים לגיל התינוק / הילד ובהתאם לפרטים החשובים שסיפרתם לי אודותיו.
  4. תקבלו טופס דיווח מיוחד אותו תתבקשו למלא כל יום במהלך שבוע הלימוד.
  5. תקבלו משוב והמשך הדרכה במשך שבוע ימים. אם יימצא הצורך למעקב ארוך יותר, אז המשך המעקב הינו ללא תוספת תשלום.
  6. משלוח תעודת "הצטיינות" לתינוקות המצטיינים שכל הלילה – ישנים!

אשמח ללוות אתכם בתהליך המרגש שלכם ושל התינוק / הילד שלכם.

תוכלו ליצור קשר עוד היום…

ייעוץ שינה לתינוקות – אפשר גם אחרת

התהליך של ייעוץ שינה לילדים או לתינוקות, מכשיר את ההורים ללוות את ילדיהם לקראת שנת לילה נפלאה.בתהליך מובנה של לימוד וליווי, אנחנו בודקים איך ללמד את הילדים ו/או התינוקות בבית – שהשינה היא חלק (ממש כיפי) של היום שלנו, ושעם בוא שעת ההשכבה, נפלא להיכנס למיטה וללכת לישון.

התוצאה שלך תהליך ייעוץ שינה לתינוקות וילדים היא לא אחת שינוי אמיתי ומשמעותי בבית. ההורים סבלניים, נינוחים יותר (ועייפים פחות), והילדים שמחים יותר. גם הקשר בין ההורה לילדה משתפר, כתוצאה משיפור בשגרת ההשכבה לישון. הילד הולך לישון שמח וטוב לב, ההורה מקבל את שעות השקט האופייניות לערב, היום נגמר בצלילים נעימים ומאפשר ליום החדש שיתחיל – להתחיל באהבה ואושר.

זה לא חלום!

ייעוץ שינה לתינוקות הוא תהליך מובנה, המספק מסגרת ותמיכה להורים וגם לתינוקות או לילדים, לשינוי הרגלי השינה שלהם. תחילת התהליך של ייעוץ שינה לילדים או תינוקות, עשוי לסייע לכם במקרים של שינה לא רציפה, תהליך הרדמה ארוך ומתיש, התנגדות של התינוק או הילד ללכת לישון, תחושה שהוא חושש להירדם או לא יודע איך להירדם לבדו, וכדומה. התהליך יכול להתחיל עם תינוק קטן (מגיל חצי שנה) – או עם ילדים גדולים יותר, על פי התחושה שלכם, ההורים, שצריכים תמיכה.

לפעמים, תהליך ההשכבה הוא מראה לתהליכים אחרים שמתרחשים בבית

לפעמים, ייעוץ שינה לתינוקות מתחיל שם ונגמר בחשיבה מחודשת ושינוי הרגלים במוקדים רבים בהתנהלות בבית. לפעמים, הבחירה לערב יועצת שינה עשויה להביא לשינוי הרבה יותר מקיף מאשר רק לישון יותר טוב בלילה (דבר גדול כשלעצמו).

אם אתם מרגישים שאתם צריכים עזרה מקצועית בשינוי ההרגלים בבית, אם אתם אובדי עצות בנוגע לתהליך ההשכבה של תינוקות או ילדים ואתם מחפשים איש מקצוע אשר יקשיב לכם, יבין את המצב הייחודי שלכם ויציע פתרונות שיחזירו את השלווה והנינוחות לבית – בכל שעות היום – אתם מוזמנים לפנות אלינו.

לקוחות ממליצים
אין עלייך את אלופה !!!!
הגעתי אלייך תשושה עם תינוק שכל היום מיילל מעייפות ומתוסכל. היום אני מניחה אותו במיטה, הוא מפטפט ונרדם לבד! תודה על המקצועיות והליווי המסור. לא מבינה איך אמהות מוותרות על תהליך מבורך שכזה ומשלימות עם מצב של עייפות ולילות לבנים.
הלילה שניהם כבר ישנו רצוף!!! יואב ישן עד שבע בבוקר:) ואילו רועי עד חמש וחצי אך לא בכה, שיחק עד שש ואז הוצאנו אותו. רצינו להתייעץ לגבי נסיעה להורים שלנו חשבנו שיהיה נכון להכין להם חדר שם במקום שישנו שם בעגלה. תודה ונמשיך לעדכן.
בס"ד
אני מודה לך ששינית לנו את החיים! עלמה ישנה לילה שלם ונרדמת לבד וכמו שאמרת אפילו מחכה לזה.
הרגישו נח להתיעץ איתי בכל נושא